Oferta reklamy

Proponujemy oryginalny, skuteczny i trafiający do szerokiego grona odbiorców sposób zareklamowania firmy, produktu, usługi za naszym pośrednictwem.

Organizowane przez nas imprezy cieszą się ogromną popularnością, a usytuowanie naszych stanowisk na głównych nadmorskich plażach pozwoliłyby na dotarcie do szerokiej rzeszy odbiorców poprzez widoczne banery reklamowe, flagi na kilkumetrowym ramieniu dźwigu oraz banery w całej strefie skoków Bungee Jumping. Proponujemy również umieszczenie nazwy i znaku firmowego na koszulkach oraz certyfikatach, wręczanych każdemu po wykonanym skoku.

W ostatnim roku skorzystało z naszych usług ponad 5000 osób a nasze skoki oglądało ponad 500 tyś osób.

Prowadzimy skoki na terenie całego kraju. Pragniemy podkreślić, że organizowane przez nas imprezy cieszą się dużym zainteresowaniem mediów zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich. W trakcie naszej działalności wykonaliśmy wiele skoków spektakularnych i rekordowych m.in. rekord polski w skoku grupowym 6 i 10 osób. Jesteśmy także prekursorami skoków bungee z 30 metrowej skały. Zapewniamy, że naszą dewizą jest bezpieczeństwo i profesjonalizm. Posiadamy certyfikację Urzędu Dozoru Technicznego, wszelkie atesty, szkolenia, badania, ubezpieczenia wymagane przez prawo polskie.

Skoki bungee są nie tylko doskonałą atrakcją z której mogą skorzystać uczestnicy zabawy, ale również spektakularnym widowiskiem podnoszącym rangę i prestiż organizowanej imprezy.